Kontaktujte nás

Provádění staveb | Montáž betonářské výztuže | Fasády | Izolace

Roman Adamchuk

Jednatel/CEO

+420 776 672 247

adamchuk@olam-kesef.cz

Andriy Polishchuk

provozní ředitel

+420 773 565 777

polishchuk@olam-kesef.cz

Kateryna Parkhomei

PR manažer

+420 774 348 369

parkhomei@olam-kesef.cz

Adriana Shestak

personální oddělení

+420 734 421 430

shestak@olam-kesef.cz

Oleh Tomashivskyi

vedoucí skupiny realizace fasády/zdivo

+420 735 265 694

tomashivskyi@olam-kesef.cz

Volodymyr Nesterchuk

vedoucí skupiny železářů

+420 775 511 785

nesterchuk@olam-kesef.cz

Hlavní kontaktní údaje

Sídlo společnosti: Místecká 449, Praha 9 - Letňany 199 00

Jandová 10/3, Praha 9 - Vysočany

Roman Adamchuk

IČ: 25122304

DIČ: CZ25122304

Datová schránka: ihpq9pi

info@olam-kesef.cz

+ 420 776 672 247