Зв'яжіться з нами

Виконання конструкцій Монтаж бетонної арматури Фасади Ізоляція

Roman Adamchuk

CEO

+420 776 672 247

adamchuk@olam-kesef.cz

Andriy Polishchuk

операційний директор

+420 773 565 777

polishchuk@olam-kesef.cz

Kateryna Parkhomei

PR-менеджер

+420 774 348 369

parkhomei@olam-kesef.cz

Adriana Shestak

Відділ кадрів

+420 734 421 430

shestak@olam-kesef.cz

Oleh Tomashivskyi

керівник групи реалізації фасадів / кладки

+420 735 265 694

tomashivskyi@olam-kesef.cz

Volodymyr Nesterchuk

керівник групи залізників

+420 775 511 785

nesterchuk@olam-kesef.cz

Основні контактні дані

Штаб-квартира: Místecká 449, Praha 9 - Letňany 199 00

Jandová 10/3, Praha 9 - Vysočany

Roman Adamchuk

IČ: 25122304

DIČ: CZ25122304

Вікно даних: ihpq9pi

info@olam-kesef.cz

+ 420 776 672 247